Podoskop a podocam

Podoskop je speciální přístroj, který je doplněn Podocamem. To nám umožňuje vyšetřit a nasnímat otisky plosek nohou kamerou umístěnou na spodní části konstrukce Podoskopu a nasnímání postavení os Achillových šlach a patních kostí druhou kamerou umístěnou na zadní části konstrukce Podoskopu. Kamery jsou propojeny s počítačem, což umožňuje zachytit statický i dynamický záznam vyšetření Vašich nohou.

Ortopedické stélky do bot Formthotics

Individuální zdravotní stélky Formthotics zlepšují funkci nohy i dolní končetiny. Stélky jsou vyráběny z termoplastického materiálu, což nám umožňuje po nahřátí horkým vzduchem jejich modelaci. Přidáním speciálních klínků provedeme i velmi jemné dokorigování stélky.

Stélky jsou vhodné již pro děti od 1,5 -2 let. Výrobce nabízí stélky dětské a dospělé a zároveň dle typu obuvi – sportovní, vycházkové, společenské, pracovní, pro diabetiky.

Individuální tvarování zaručí odlehčení v přetěžovaných částech chodidla, které se projevují patní ostruhou, příčně a podélně plochou nohou, bolestivými otlaky eventuálně bolestí kolen, kyčelních kloubů a páteře.