Cvičení “napřímená záda”

První lekce 7.9.2016 od 19.00-20.00hod. v malé tělocvičně II.ZŠ. Cvičení probíhá každou středu. Cena 1 hodiny 100,-Kč. Zvýhodněné vstupné 10+1 zdarma. Podložku na cvičení nosit nemusíte. Počet míst omezen (max.15 osob). Pro více informací volejte 382 522 674, 605 914 341. Rezervaci místa učinit nejpozději do 12.00 v den cvičení na romanacihlarova@seznam.cz nebo telefonicky.

Lekce vede Romana Cihlářová.

Cvičení vychází z metody paní Roswity Brunkow a je propojováno s modernější metodou ACT (akrální koaktivační terapie) dle Ingrid Palaščákové Špringrové. Je vhodné pro všechny věkové kategorie, pro sportovce i pro klienty se zdravotními problémy pohybového aparátu. Zaměřuje se hlavně na posílení svalů zad a hlubokého stabilizačního systému. Zlepšíte s ním nejensvé držení, ale snížíte bolestivost v oblasti zad, zvýšíte svoji celkovou kondici, zpevníte svalstvo břicha a zad, pánevního dna, horních i dolních končetin.

Do lekcí budeme postupně zařazovat různé cvičební pomůcky.

Cvičení na FLOWIN podložce

První lekce začínají 2.9.2016 od 16.00 hodin. Při větším počtu zájemců otevřeme další lekci od 17.00 hodin v malé tělocvičně II.ZŠ Milevsko. Lekce budou probíhat každý pátek. Cena 1 lekce 100,-Kč .Zvýhodněné vstupné 10 + 1 zdarma. Počet míst omezen, nutná rezervace na tel.605 914 341 , 736 442 665 nebo na email: romanacihlarova@seznam.cz nejpozději do 12.00 hod v den cvičení.

Cvičení je zaměřeno na zvýšení celkové kondice a síly, snížení bolestivosti kloubů a páteře. Lekce povede Edita Cihlářová a Romana Cihlářová.

Co je to FLOWIN?

FLOWIN je funkční tréninková metoda využívající tělo jako zátěž, speciálně zaměřená a přizpůsobená individuálním potřebám a požadavkům každého člověka. Díky funkčnímu tréninku je zapojeno celé tělo, které pracuje v několika směrech a tím je podporována jeho větší všestrannost.

Cvičební pomůcka FLOWIN využívá silného tření pomocí speciálních podložek a umožňuje tak silový trénink bez použití činek. FLOWIN Vám pomůže zlepšit stabilitu, mobilitu, flexibilitu, kontrolu a koordinaci pohybu. Zlepší se Vaše výkonnost, držení těla a sníží se riziko úrazu. Při cvičení nedochází téměř k žádnému zatížení kloubů, což činí trénink vhodný pro lidi, kteří se zotavují po zranění nebo mají přetrvávající problémy s klouby, například osteoartrózu.